Arama Paneli

Kategori:
Aranan:

Üye Girişi

Eposta :
Şifre :
Üye ol
Şifremi Unuttum

DUYURULAR
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca daha iyi üretim planlaması yapılabilmesi için hazırlanan Tarımsal Üretim Kayıt Sistemi (TÜKAS) çalışmaları Alanya’da bütün hızıyla devam ediyor.

 • MAKİNE EKİPMAN DESTEĞİ BAŞVURULARI BAŞLADI..
  Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında makine-ekipman alımlarının desteklenmesiyle ilgili başvurular başladı. Başvurular 09 Haziran 2014 Pazartesi günü sona erecek.


 • RÜZGAR’DAN 14 MAYIS DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI..
  Alanya Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Mehmet Rüzgar ,’14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’ dolayısıyla kutlama mesaj yayınladı.
 • TRT’DE YENİDÜNYA HASADI KONUŞULDU…
  Alanya Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Mehmet Rüzgar bugün saat 07:45’de TRT 1’de yayınlanan “Sabah Aktüel” programına canlı yayın konuğu oldu.
 • ÜRETİCİLERE BİYOLOJİK MÜCADELE EĞİTİM GEZİSİ..
  Alanya Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ve özel sektör temsilcileriyle yapılan işbirliği sonucu,Yeşilöz, Keşefli, Uğrak ve Türkler mahallelerindeki bir grup üretici ile birlikte, Antalya’nın Kumluca ve Demre ilçelerinde biyolojik mücadele ile üretim yapılan seralara  eğitim gezisi düzenledi.
 • BALIKÇILARA VE TUR TEKNESİ SAHİPLERİNE EĞİTİM VERİLDİ…
  Alanya Sahil Güvenlik TCSG-92 Komutanlığı ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü tarafından Alanya ve Gazipaşa'daki balıkçı ve Su Ürünleri Kooperatiflerinin katılımıyla eğitim ve bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.
 • MUHTARLARA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI..
  Alanya Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü 30 Mart yerel seçimleriyle göreve başlayan yeni muhtarlara bilgilendirme ve tanışma toplantısı düzenledi.
 • 2014 YILI TARIMSAL DESTEKLER AÇIKLANDI...
  Bakanlar Kurulu, 2014 yılında yapılacak tarımsal destekleri belirledi. Resmi Gazete ‘de yayımlanan karara göre, 2014 Yılı Çiftçi Kayıt Sistemine dâhil olan çiftçilere alan bazlı olarak mazot, gübre ve toprak analizi destekleme ödemesi yapılacak.