Arama Paneli

Kategori:
Aranan:

Üye Girişi

Eposta :
Şifre :
Üye ol
Şifremi Unuttum

DUYURULAR
Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Rüzgar TRT Haber’de yayınlanan Sabah Haberlerine, Oba Mahallesinde avokado yetiştiren bir üreticiye ait bahçeden canlı yayın konuğu oldular.

 • MAHMUTSEYDİ’DE KİRAZ FESTİVALİ YAPILDI…
  Alanya Mahmutseydi Mahallesinde Uşakpınar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen 5’inci Kiraz Şenliği yapıldı.
 • ÇKS BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI..
  İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Rüzgar ÇKS (Çiftçi Kayıt sistemi) başvuru süresinin 30 Haziran 2014 tarihine kadar uzatıldığını söyledi.
 • MAKİNE EKİPMAN DESTEĞİ BAŞVURULARI BAŞLADI..
  Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında makine-ekipman alımlarının desteklenmesiyle ilgili başvurular başladı. Başvurular 09 Haziran 2014 Pazartesi günü sona erecek.


 • RÜZGAR’DAN 14 MAYIS DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI..
  Alanya Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Mehmet Rüzgar ,’14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’ dolayısıyla kutlama mesaj yayınladı.
 • TRT’DE YENİDÜNYA HASADI KONUŞULDU…
  Alanya Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Mehmet Rüzgar bugün saat 07:45’de TRT 1’de yayınlanan “Sabah Aktüel” programına canlı yayın konuğu oldu.
 • ÜRETİCİLERE BİYOLOJİK MÜCADELE EĞİTİM GEZİSİ..
  Alanya Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ve özel sektör temsilcileriyle yapılan işbirliği sonucu,Yeşilöz, Keşefli, Uğrak ve Türkler mahallelerindeki bir grup üretici ile birlikte, Antalya’nın Kumluca ve Demre ilçelerinde biyolojik mücadele ile üretim yapılan seralara  eğitim gezisi düzenledi.
 • BALIKÇILARA VE TUR TEKNESİ SAHİPLERİNE EĞİTİM VERİLDİ…
  Alanya Sahil Güvenlik TCSG-92 Komutanlığı ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü tarafından Alanya ve Gazipaşa'daki balıkçı ve Su Ürünleri Kooperatiflerinin katılımıyla eğitim ve bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.